Buhalterinės paslaugos Kaune – teisingas pasirinkimas

Kokių buhalterinių paslaugų žmogus gali tikėtis Kaune? Visiškai tokių pačių, kaip ir kiekviename mieste. Žinoma, kad pradžioje dera padaryti tinkamą sprendimą ir nereikės rūpintis dėl buhalterinių paslaugų kokybės.

Pirkti skirtingas prekes ar paslaugas esame jau įpratę. Deja, ši tiesa ne visada galioja, kai pradedame galvoti apie buhalterines paslaugas. Atrodo, kad savas buhalteris darbą atliks nepriekaištingai, jį bus nesunku paskatinti priedu ir t.t. Tai tik ledkalnio viršūnė, o versle kalbėti apie patikimumą nėra lengva. Net ir artimi draugai geba išduoti paslaptis, paviešinti vieną ar kitą informaciją. Visi esame žmonės, o kalbėti ir bendrauti tikrai mėgstame. Samdomai įmonei konfidencialumą yra išlaikyti lengviau nei vienam buhalteriui, nes tai nurodo paslaugų sutarties punktas.

O pasitikėti vienu žmogumi ir tikėti, kad jis gebės suvaldyti visus srautus bei atliks darbus – gan naivu. Būna ir tokių dienų, kai buhalteriai nelabai turi ką veikti, tada tenka galvoti papildomas užduotis, tik labai retu atveju pats buhalteris pasirūpins savo kvalifikacijos kėlimu ar naujos medžiagos nagrinėjimu, nes jis yra žmogus.

Buhalterinių paslaugų įmonė privalo išsaugoti savo prestižą ir nepriekaištingą reputaciją, tad tinginiavimo nemėgsta ir pasirūpina darbuotojų užimtumu. Jie spėja ne tik sutvarkyti visus darbus, bet ir randa laiko mokymams bei seminarams.

Buhalterinių paslaugų kaina nėra didelė, o į ją įtrauktos visos buhalterio funkcijos – užpildyti periodines ataskaitas (mėnesines, metines ir t.t.), pateikti įmonės vadovams informaciją apie einamojo mėnesio mokėtinus darbo užmokesčius ir mokesčius, tinkamai įvertinti bei įvesti į buhalterinės apskaitos sistemą pateikiamus pirminius apskaitos dokumentus, teikti periodines ataskaitas VMI, SoDra ir kitoms kontroliuojančioms institucijoms.

Galima užsisakyti ir papildomas paslaugas. Klientui pageidaujant, sudaromos specifinės įmonės veiklos ataskaitos, kurios visada praverčia, kai reikia nuodugniai išanalizuoti veiklos rezultatus ir priimti tinkamus verslo sprendimus. Suprantama, kad papildomos paslaugos kainos, bet save gerbianti ir profesionaliai į darbą žiūrinti buhalterinių paslaugų įmonė teikia ir nemokamas konsultacijas. Per jas galima aptarti visus su įmones veikla susijusius klausimus. Įvyksta konkretus informacijos pasikeitimas, nes nėra jokių draugiškų santykių, tik dalykiška atmosfera, kuri padeda verslui judėti pirmyn, o ne stovėti vietoje.

Kaune teikiamos profesionalios buhalterinės paslaugos, atsižvelgiama į kliento poreikius, o darbas atliekamas laiku.

Apskaita Kaune