Buhalterinės įmonės steigimas – poreikiai

Buhalterinės įmonės steigimas – poreikiai

Buhalterinės įmonės steigimas – poreikiai

Norite kurti įmonę? Viena svarbiausių užduočių bus nuspręsti, kurioje srityje save realizuosite kaip verslininką. Reikia pabrėžti, kad galima rinktis viską, kas tik šauna į galvą – svarbu žinoti, kaip tai įgyvendinsite. Na, o mūsų patarimai šį kartą bus skirti tiems, kurie planuoja steigti buhalterinių paslaugų įmonę. Ko reikės šiam tikslui?

Žmogiškų išteklių

Net ir tuo atveju, jei planuojate nedidelės apimties verslą, be pagalbos tikrai neišsiversite, todėl verta pagalvoti bent apie 3 – 4 asmenų komandą. Tiesa, svarbu pabrėžti ir savo paties vaidmenį: būsite tik vadovas ar ir teikiate šias paslaugas. Na, o ką kviesti į komandą? Tai gali būti bet kas: pradedant jūsų šeimos nariu ir užbaigiant verslo forumuose sutikti bendraminčiu, tačiau svarbiausia, kad asmuo, kuris dirbs pas jus, turėtų reikiamas žinias.

Patalpų

Patalpos šiam verslui taip pat bus reikalingos. Tiesa, nebūtinai didelės – kuo puikiausiai galite įsikurti ir nedidelio ploto jaukiame ofise su tarnybinėmis patalpomis. Kur kas svarbiau yra pasirinkti erą vietą: neįsikurkite kokiam užkampyje, kur klientams būtų sudėtinga jus surasti. Taip pat svarbu  apgalvoti ir kitus veiksnius, pavyzdžiui, pastato apšildymo galimybes, renovaciją.

buhalterinės

Baldai

Turint ofisą, būtina ir tinkamai jį apstatyti. Rinkitės patogius, ekonominės klasės ergonomiškus baldus. Kadangi buhalteriai dirba sėdėdami ir tokioje pozoje praleidžia daug valandų, būtina susikurti patogią darbo vietą. Na, o kad ji būtų jaukesnė bei mielesnė, nepamiršite ir detalių: vazos su gėlėmis, sieninio kalendoriaus, kilimo ar spalvingų paveikslų.

Taip pat skaitykite:

Reikmenų

Kokybiškam darbui reikės ir tam tikrų darbo įrankių. Kompiuteris, spausdintuvas, teflonas, kanceliarijos prekės – be jų tikrai neišsiversite, visa kita  – pagal poreikį.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei norite, kad penas būtų kuo didesnis, turite priimti ir teisingu sprendimus. Vienas iš jų: pagalvokite apie galimybę paslaugas teikti nuolatiniu būdu. Tai reiškia, jog jei įmonę planuojate kurti Kaune, padarykite taip, kad buhalterines paslaugos Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje tai pat būtų pasiekiamos jūsų klientams (žinoma, galite rinktis ir didesnį skaičių miestų). Jei elgsitės tinkamai, toks sprendimas jūsų pelną padidins maždaug 30- 40 procentų.

Kaip matyti, tam, kad įkurtumėte tokio pobūdžio įmonę reikia ne tiek jau ir daug – trupučio laiko bei pastangų, tuo tarpu kalbant apie pinigus, išvardinti elementai nesudarys didelių išlaidų, tad tikėtina, kad pavyks išsiversti ir be paskolos.

Įmonių steigimas

Written by Buhas

Website:

0 comments

Leave a comment