Buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje – protingas pasirinkimas

Buhalteriai Vilniuje yra apipinti istorijomis ir mitais. Atrodo, kad gyvename jau XXI amžiuje, bet dar negalima pamiršti praeito amžiaus tradicijų.

Įmonės neretai samdo buhalterius, kad jie susitvarkytų su visais apskaitos darbais. Deja, turėti savo srities specialistą, kuris priklausytų įmonės komandai, ne visada pavyksta. Buhalteriai tampa puikiais paskalų platintojais, kai vienu metu geba dirbti keliose skirtingose, neretai konkuruojančiose tarpusavyje, darbovietėse. Tokia praktika buvo įprasta prieš dvidešimt metų, kai vakarų verslo standartai Lietuvoje dar neveikė.

Dabar situacija keičiasi, tik šiems pokyčiams ne visi vadovai skuba atsiverti. Vilniuje veikia ne viena įstaiga, kuri teikia buhalterinės apskaitos paslaugas. Regis, kad savo veiklos pradžioje jos žadėjo tikrą revoliuciją. Juk už nedidelį mėnesinį mokestį galima naudotis ne vieno pavargusio, visada skubančio ir dažniausiai niekur nespėjančio buhalterio paslaugomis, bet visos specialistų komandos privalumais.

Pirkti paslaugas nėra gėdingas žingsnis. Tai kaip tik progresyvaus mąstymo pavyzdys. Pasirašoma sutartis, kuri garantuoja ne tik darbo tikslumą, bet ir konfidencialumą. Vaikščiojantys ir po kelias valandas, tai vienoj, tai kitoj vietoj dirbantys asmenys paslapčių saugoti nemoka, o kartais net nesistengia to daryti. Pagrindinis jų tikslas gan paprastas – užsidirbti. Greičiausiai jie padarys viską, kad mėnesinės pajamos padidėtų keliais šimtais litų.

O konkurencingam verslui paslapties šiek tiek reikia. Įmonės, kurios teikia buhalterinių darbų paslaugas, laiko vaikščioti ir platinti paskolas neturi. Visos jėgos ir energija skiriama darbui atlikti. Jo nemažai, o vadovai pasirūpina ir konkurencingais atlyginimais. Vietos sukčiavimui, kaip ir nelieka. Nenuostabu, kad šiandieninis verslininkas, kuris galvoja apie ateitį, drąsiai sako, kad buhalterinių paslaugas teikiančios įstaigos – puikus sprendimas, kuris padeda verslui vystytis.

Dviejų pusių santykis yra pagrįstas sutartimi. Ji eliminuoja žmogiškąjį faktorių. Nelieka vietos neapykaitai, pykčiui, paskaloms ar lengvam flirtui prie rytinio kavos puodelio. Sutartis nurodo visas teises ir pareigas, o jas pažeidus laukia tam tikros sankcijos. Čia visada laimi užsakovas, o buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įstaigos stengiasi padaryti visus darbus laiku, kad nereikėtų nuostolių kompensuoti iš savo kišenės. Modernu ir racionalu. Pamirškime praeities buhalterius ir ženkime į naują verslo amžių.